Cembrit Permabase

Cembrit PermabaseKrohvimise alusplaat, mis sobib ka märgade ruumide ehitamiseks

Cembrit Permabase on „Soojustus- ja plaatkrohvimise 2011 by57“ ilmastikuskindlustesti järgi testitud ning heakskiidetud krohvimise alusplaat, mis on mõeldud krohvimise aluskihiks tuulutuvatele fassaadidele. See on kerge ja kestev ehitusmaterjal hoonete fassaadidele, seintele, põrandatele ning seda nii välis- kui ka sisetingimustes.

Cembrit Permabase plaate on kerge töödelda, nt. vaibanoaga või Permabase plaadilõikuriga. Plaadil on madal veeimamisvõime, mis pikendab töötlemise aega plaatimissegude kasutamisel. Patendeeritud EdgeTech® konstruktsiooni tõttu saab plaate kruvidega kinnitada selle servadele väga lähedalt.

Plaadid taluvad niiskust väga hästi ning nad ei lagune ega paisu niiskuse mõjul. Seetõttu sobivad plaadid ka märgade ruumide ehitusplaatideks. Veetõke tehakse objektil, sertifitseeritud veetõkketootja juhendite järgi. Plaate on saadaval ka eriliselt heade paindumisomadustega. Cembrit Permabase Flex plaatidega saab soodsalt teostada uhkeid kaarpindasid nii sise- kui ka välistingimustes. Cembrit Permabase Flex plaate saab painutada kuni 150mm raadiusega 90 kraadisele nurgale.

Cembrit Permabase plaate toodetakse Portland tsemendist, kiviainest ja see on tugevdatud mõlemalt poolelt klaaskiudvõrguga. Plaatide servad on tugevdatud kahekordse kattega. Betoonhalli plaadi pind on kõva ja kaua kestev. Plaate valmistatakse Kanadas ISO 9001:2000 sertifikaate ja norme järgides.

 Tüüpmõõtmed

 Laius mm  900 
 Pikkus mm 1800
 Paksus mm  12,5