Cembrit Aqua Block

Cembrit Aqua BlockValmis hüdroisolatsioon, kohe kasutusvalmis.

Cembrit Aqua Block on kiviainetel põhinev ehitusplaat, mis on juba tehases mõlemalt poolelt veetõkke ainetega töödeldud. Cembrit Aqua Block täidab Soome ehitusmäärustikus märgade ruumide vee- ja niiskustõkketele esitatud nõudmised (C2, Niiskus).

Cembrit Aqua Block plaate võib viimistleda kahhelkividega, klaaskiudkanga või märgadesse ruumidesse mõeldud tapeetidega. Veetõkkega kaetud plaatide paigaldamine ja töötlemine on lihtne ja kiire. Olles plaadid kinnitanud, tihendatakse vuugid, nurgad ja kruvipead iseliimuva Cembrit veetõkketeibiga. Läbiviigud tihendatakse sobivate läbiviigukomplektide ja sertifitseeritud veetõkkemassidega. Kiviainel põhineva  tootena annab Cembrit Aqua Block seinakonstruktsioonile kaitse ka mikroobide ja hallituse eest ning lisab hea tulekindluse.

Müra isoleeriv ning kaua kestev plaat sobib ideaalselt nii uusehitiste kui renoveeritavate hoonete ehitamiseks. Cembrit Aqua Block sobitub suurepäraselt vannitubade, märgade ruumide, majapidamisruumide, suurköökide ning tööstuslike pesulate ehitamiseks.

Plaadil on heakskiidetud veetõkkesüsteemisertifikaat C122/00. Lisaks on plaadil parim võimalik ehitusmaterjali ohutusklass M1. See tähendab, et toode on siseõhu puhtuse osas täielikult ohutu.

Tüüpmõõtmed

 Laius mm  1200 
 Pikkus mm 2600
 Paksus mm  8