Cembrit Multi Force

Cembrit Multi ForceKasutamist kestev, põlematu ehitusplaat

Cembrit Multi Force on nõudlikesse kohtadesse mõeldud ehitusplaat, mille ainulaadsed tehnilised omadused annavad võimaluse teostada objekte, kus plaatkonstruktsioone muidu kasutada ei oleks võimalik. Cembrit Multi Force ’s ühilduvad hea ehitusplaadi mitmed omadused – tulekindlus, löögi- ja kulutuskindlus, heliisolatsioon, kerge töödeldavus ja paigaldus ning erinevad viimistlus- ja vuugilahendused.

Pikaealise ja tulekindla ehitusplaadina on Cembrit Multi Force turvaline siseseinamaterjal, millega saab lahendada ka kõige nõudlikumad vaheseinad ning konstruktsioonid, kus on karmid heliisolatsiooninõuded. Cembrit Multi Force kuulub parimasse A1 tulekindluse klassi ning ohutusklassi M1.

Plaat sobitub nii uusehitistele, kui ka renoveeritavatele hoonetele. Plaatide kasutuskohtadeks on  muu hulgas koolid, haiglad, päevakodud, vanadekodud, büroohooned, tööstus- ja spordihallid, korrus- ja paarismajad, laevad, varjendid ning eramud.

Soovi korral saab plaate värvida. Soovitame seda teha sisetöödeks mõeldud lateksvärviga kahes kihis, kasutades karvadega rulli. Kruvipead ja võimalikud ebatasasused pahteldatakse enne värvimist. Värvimine teostatakse vastavalt värvitootja juhenditele.

Cembrit OY’l on VTT’ga sõlmitud Cembrit Multi Force plaate hõlmav kvaliteedikontrollileping. Cembrit Multi Force omab Soome Keskkonnaministeeriumi väljastatavat tüübiheakskiitu (nr. 110/6121/97).

 Tüüpmõõtmed

 Laius mm  900 
 Pikkus mm 1800
 Paksus mm  12,5

 Omadused:

  • Tulekindel
  • Niiskuskindel
  • Hallitusvaba
  • Lihtsalt töödeldav
  • Tugev ja löögikindel
  • Heli isoleeriv