Promatect

PromatectPromatect ® tuletõkkeplaadid pakuvad lahendusi ka kõige nõudlikumatele tuletõkkekonstruktsioonidele. Plaadid on kiududega tugevdatud kaltsiumsilikaatplaadid, millel on ainulaadsed tuletehnilised omadused. Madal soojusjuhtivus, mõõtmete stabiilsus ning tugevusomaduste säilimine ka kõrgete temperatuuride juures tagavad plaatide toimivuse tuletõkkena.

Tuletõkkeplaadid sobivad kohtadesse, kus nõutud on  hea soojusisolatsiooni näitaja, kergus ja eriti kõrged tulepüsivusajad. Sellised lahendused on tavapärased  teraselementide tulekaitses, vaheseintes, kaabli- ja ventilatsioonikanalites ning ripplagedes.

Meie valikus on Promatect ® H-, L- ja 200 tuletõkkeplaadid. Promatect ® H annab konstruktsioonile tugeva niikust ja kulutust kestva tuletõkke. Promatect ® L on plaat, mis parandab konstruktsiooni soojusisolatsiooni ning on kerge ja lihtne töödelda. Promatect ® 200 plaat esindab uusimat Promat tehnoloogiat. See Xonotlite-kaltsiumsilikaadist valmistatud plaat omab kaksikjahutavat omadust, selle pinnakiht aeglustab kipsipõhiste lisaainete niiskuse eraldumist. Plaadid võib paigaldada tavapäraste kruvi- või neetkinnitustega.

Promatect ® H-, L- ja 200 plaatidel on Soome Keskkonnaministeeriumi väljastatavad  tüübiheakskiidud põlematusele (nr. YM 117/6221/2003) ja teraste tuletõketele (nr. YM 293/6221/2003).