Cembrit Windstopper

Cembrit WindstopperTuleohutu tuuletõkkeplaat

Cembrit Windstopper on tumehalli värvi, ilmastikukindel plaat välisseinte tuuletõkkeks ja ehitiste tuuletuvateks aluspõhjadeks. Hingav ja keskkonnasõbralik plaat laseb seest poolt tuleva konstruktsiooniniiskuse läbi ning kaitseb samas seinakonstruktsiooni välispidise niiskuse eest. Plaadid on tehtud tsemendist, tselluloosikiududest ja mineraalsetest täiteainetest. Kõrge pH tasemega materjalile omaselt ei ole plaadid altid hallitusele, mikroobidele ning putukatele.

Cembrit Windstopper tõkestab tõhusalt õhu konvektsiooni konstruktsiooni ning tagab ehitise soojustuse toimimise parimal võimalikul moel.

Plaate võib kergesti töödelda plaadilõikaja või tavapäraste puutöövahenditega. Plaat ei vaja eelaugustamist. Plaate saab kinnitada puurotsaga plaadikruvidega, puitkarkassile KFR AISI 410 4,2x32mm ja teraskarkassile KFR AISI 410 4,2x19mm.

Cembrit Windstopper 6mm plaat omab tulekindluse klassi A2, s2-d0 ja 9mm plaat A2, s1-d0 täites samas ka 10 minuti tulekaitse nõuded.

Järjepidev tootearendus ja pikaajaline tootmis- ja kasutuskogemus tagavad, et Cembrit Windstopper täidab ka rangeimate klientide ning ametnike nõudmised.

 Tüüpmõõtmed

 Laius mm  1200 
 Pikkus mm 2700
 Paksus mm  6

 Omadused:

  • Energiatõhusus
  • Ilmastikukindlus
  • Tulekindel
  • Kerge töödelda
  • Lihtne paigaldus