Korteriühistule

Eestis toimub enamus korteriühistute poolt teostatavate renoveerimistööde finantseerimine Kredexi abil. Kredex pakub korterelamutele finantslahendusi, mille eesmärk on energiatõhususe tõstmine läbi elamute renoveerimise.

OÜ Ehitusplaadi eesmärk on pakkuda korteriühistutele elamu renoveerimisel terviklahendusi vajalike tööde planeerimisest kuni järelevalveni.
Kredexiga koostöös on võimalik korteriühistul Ehitusplaadi poolt pakutavate toodetega muuta elamu energiasäästlikumaks ja kaunimaks. Kredexi poolt avaldatud "Korterelamu rekonstrueerimistoetuse eeldatavad põhitingimused", mida korteriühistu peaks täitma korterelamu rekonstrueerimise planeerimisel ja teostamisel, selleks et vastavat toetust saada. Kindlasti osakvad sellekohast nõu anda vajadusel lisaks Kredexi spetsialistidele ka Ehitusplaadi töötajad.

Rohkem infot Kredexi poolt pakutavate finantslahenduste kohta leiad Kredexi kodulehelt www.kredex.ee/korteriuhistu

Lisaks Kredexi poolt pakutavatele toetustele on võimalik saada head nõu ja asjalikku infot ka Eesti Korteriühistute Liidu kodulehelt www.ekyl.ee, kelle koostööpartner on samuti Ehitusplaat. 

 

    Kredex